ДосвідВідповідальністьСтабільність
закріпили за компанією репутацію надійного забудовника.
Скроль вниз

Про забудовника

Білий Шоколад Development Holding є девелопером повного циклу, виконує функції інвестора, генпідрядника, проектувальника в одній компанії. Створюємо багатофункціональні житлові комплекси та котеджні містечка європейського рівня. Ми за сучасні фасади, продуману та функціональну екосистему всередені комплексів, добросусідство. Створена за цей період команда спеціалістів та накопичений досвід дозволили реалізувати квартирні комплекси – ЖК Center, ЖК City Lake, ЖК Residence, а також котеджні містечка VILLAGGO, BELLAGGO, QP, PALLO ALTO, Frank Wright.

10років на ринку
5котеджних містечок
3житлові комплекси
сучаснаархітектура

Історія

2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013

Будуємо, не зупиняємося та віримо в перемогу. А ще, в цьому році Білий Шоколад Development Holding виповнюється 10 років!

Розробили та запустили новий масштабний проект котеджного містечка в Конча-Заспі – Frank Wright. Амбітно запланували рік, проте 24.02 змінило все. Відновили роботи офісу продажів вже в травні, продовжуємо працювати та будувати, тримаємо курс на перемогу на своєму фронті. 

Провели амбітний ребрединг, якого вже так давно чекали. Нова айдентика та незмінні цінності в роботі. Запустили два нових проекти –  котеджне містечко QP та PALLO ALTO. 

В 2020 успішно пройшли випробування карантином і локдауном. Навчилися діджиталізувати процес роботи. Вивели на новий рівень івенти в наших комплексах. 

 

Познайомили світ із новим проектом – ЖК Residence, в Миронівці. Також запустили будівництво декількох нових черг в ЖК City Lake, Center, VILLAGGO. В наших комплексах з'явилися зарядні станції для електромобілів. 

В 2018 році впевнено будували нові черги будівництва ЖК Center та ЖК City Lake, а котеджне містечко VILLAGGO набирало оберти. Провели багато цікавих конкурсів та івентів для мешканців. 

Розпочали будівництво другого багатоквартирного комплексу – ЖК City Lake. Не зупиняючись, запустили будівництво першого котеджного містечка – VILLAGGO.  Розширили проект ЖК Center, додали нові черги будівництва. 

В 2016 році провели декілька масштабних івентів в ЖК Center. Перегляд фільмів та футболу просто неба, висадка дерев. Показали світу проект ЖК City Lake. 

Розширення ЖК Center триває. Запустили нові черги будівництва, провели висадку дерев з мешканцями. Розпочали створення проекту ЖК City Lake. 

Створюємо філософію компанії – тільки сучасна архітектура, закриті двори від машин, професійний ландшафтний дизайн та багато іншого. ЖК Center росте! 

Початок історії Білий Шоколад Development Holding відбувся тут – ЖК Center, М.Величко 1. 

Як до нас проїхати

Loading...

Отримати консультацію